Primārais konflikts.

Pēc patiesības laikmets. Post truth definition - adjective 1. relating to or denoting circumstances in which objective facts are less influential in shaping public opinion than appeals to emotion and personal belief.  "in this era of post-truth politics, it's easy to cherry-pick data and come to whatever conclusion you desire"  hugo.lv tulkojums

Īpašības vārds  kas attiecas uz apstākļiem, kuros objektīvi fakti ir mazāk ietekmīgi sabiedriskās 

domas veidošanā, nekā (tas, kas balstās) uz emocijām un personīgo pārliecību.

“Šajā pēcpatiesības politikas laikmetā ir viegli izvēlēties datus un nonākt pie jebkura slēdziena,

ko vēlaties".

Kopš dažādas psiholoģijas skolas ir dažādi mēģinājušas skaidrot kas tad īsti strad acivlek adomas un jūtas ir pagājis labs laiks. Pēckara novērojumi ar bērniem, kuriem nav viena vai abu vecaku talantīgiem novērotājiem ļāva izdarīt secinājumus par tā saukto objektu piesaistes teoriju, apr to, cik svarīgi ir bernība sispraidi, kā ats viss ietiekmē cielka attieksmi pret citiem, drosība szijūtu, apsvertibu un tamlīdzīgas vertības.

Kopš pie prkatikā spsihologiajs atziņam ir psiprukuši politologi, manipualtori un sabbeidiska sdoam sviedotāji, musm kā sabiedribai un ka idnividiem jau sen nav darīsana ar tiru, naivu psihologiju, be tgan ta satvasinaummiem, proti, apmauta ssabsirības izmanīta spaiznas veidojumiem un spazmautiskajam psiedoptiesības izpAUSMĒM..

To visu ar savu ieitemi vel ietekmē fdažādas interešu grupas, indivīdi un pat valstis, kur anmitigi attiansoajs, ka cik t air alba un jauka.

 

viņs ir vainīgs sadarbība un  peksni vairs nav

vins vius aliku bija cienijams banaks darbieneiks un epksni isrāījas, ak nav vis vel ape ckad alika ziradas, ak ri akut kas aprkapts

 

-----

Visi te baigi gudri spriež par kodiem un bināro loģiku.

Uzrakstam pāris algoritmus un savelkam bultiņas mainīgajam laika atkarīgajam kodam. Signalizācijai vai bankas kodu kalkulatoram.

Programmēt pats noteikti nejēdz, bet esi gatavs kaut ko sagrābstītu pozicionēt kā taisnību.

tagad gribi padiskutēt ar mani par TOTP, kas ir mana ikdienas darba sastāvdaļa?

nu taču uzrakstam vienu algoritmu blokshēmiņu, kas no 4 ievadītiem cipariem izveido kodu. Bankas kodu ģeneratoram.

ar ko vienu un principiālu atšķiras Google authenticator TOTP no Microsoft authenticator TOTP. Droši vien nav ne mazākās nojausmas un nespēj pat sagooglēt jo ir par sarežģītu atrast saikni strpa paša kaut kur atrasto blokshēmiņu un reālu jautājumu.

Viņš tak ir atradis vienu bildīti, kuru tagad mēģina "pardot" kā baigās zināšanas, tikai nav ne jausmas pašam kas tas vispār ir. Un varu derēt, ka mans pretjautājums paliks neatbildēts.

Piedevām - pat nepamanīji, ka tev gaidītā atbilde tika sniegta ilgi pirms paziņoji "pareizo" versiju, jo acīmredzot nespēj kaut kur nokopētu jēdzienu atpazīt, ja tas ir izteikts ar citiem vārdiem.

pastāsti ar ko vienu un principiālu atšķiras Google authenticator TOTP no Microsoft authenticator TOTP.

Tev nav pat nojausma ar ko atšķiras TOTP no vispārēja OTP un kadēļ TOTP drošībai dod mazāk, nekā citi OTP risinājumi, kas arī ir iemesls kodu kalulatoru izmiršanai.

Būtiskais šajā tēmā ir nevis OTP nianses un "kam interesē, var lasīt", bet tas, ka tu esi mudaks, kas izdomāja citus "eksaminēt" par tēmu, ko pats nejēdz un iekrita.
Kur es pieminēju OTP? Norādi. Pats izdomājāt, ka es ko tādu jautāju.

Es rakstīju par vispārējiem principiem, kā vispār skaitļus var apstrādāt. Nekāda OTP nebija.

Pirmajai domai vispār jau būtu jābūt, nevis ko gatavu un jau darbojošos pagrābt un iestellēt tajā pašvadošajā mašīnā, bet gan pēc kādiem prnicipiem tā darbosies.

Šādi domājot var arī Huaveja spiegojošu un attālināti vadāmo proci iestellēt. kas ir, darbojas, funkciajs veic, liksim tiek iekšā gatavu iekārtu, ko tur domāt jaunu.

Vēlreiz - es nekādu OTP un TOTP nepieminēju.

Varbūt intereses pēc paskatīšos, kas tas ir un kā strādā.

"Nu, bet tiešām, visi tā runā par kodiem - nu taču uzrakstam vienu algoritmu blokshēmiņu, kas no 4 ievadītiem cipariem izveido kodu. Bankas kodu ģeneratoram.

Un tad varēsim turpināt par kodu drošību un tā tālāk."

Prasītā blokshēmiņa ir TOTP pamata algoritms. Nespēja sasaistīt paša prasīto ar šī algoritma nosaukumu ļoti labi liecina par "zināšanām"

"Vēlreiz - es nekādu OTP un TOTP nepieminēju."

OTP un TOTP pieminēji 06.06.2019 9:07, pats nesaprotot par ko runā.

"ir kaut kāds laika logs, piemēram, 8.01 minūte un pusminute un tas laika logs ir skatlis, kas ar kaut kāda īpaša algoritma palīdzību tiek sarēķināts ar kaut kādu iekšēju skaitli." = TOTP

"Drošībai tas dod to, ka nav vienas pastāvīgas paroles, kuru nozogot, var ar to iekārtu pēc tam darboties." = vispārīgs OTP

Nu tad es to visu izdomāju no jauna. Otrreiz. Tas ir labāk par zināšanām.

Lai gan nevaru galvot, ka nebūtu ko tādu vai līdzīgu uzvedinošu kaut kad ļoti sen kaut kur lasījis un tagad tas kaut kā aktualizējās.

es nekādu OTP un TOTP nepieminēju. Es aprakstīju vispārēju principu, kā vispār var dažādus skaitļus šifrēt.

Nē draudziņ - tu prasīji uzzīmēt tev TOTP algoritmu, kas tiek izmantots kodu kalkulatoros un dabūji pretjautājumu par šī paša algoritma pielietojumu citos autentifikācijas risinājumos, kas pierādīja, ka tu NEKO no tā nejēdz, bet gribēji citus troļļot ar kaut kādu vienu ātrumā Googlē atrastu algoritmu.

Citējam tekstu, kurš prasa izmantot to algoritmu vai tieši uz to attiecas.

"Nu, bet tiešām, visi tā runā par kodiem - nu taču uzrakstam vienu algoritmu blokshēmiņu, kas no 4 ievadītiem cipariem izveido kodu. Bankas kodu ģeneratoram."

Prasītā blokshēmiņa ir TOTP pamata algoritms.

Es to piemēru vienkārši paķēru no tā, kas man tepat tuvumā bija - tas kodu kalkulators.

Vienus ciparus un burtus par citiem šifrē jau desmitiem gadu.

Tā ir elementāra matemātiska un elektroniska funkcija. Pulkstenis nosaka, kā tieši pārveidos skaitli 4832. Reizinās ar 15, atņems 35763 un norakstīs liekos ciparus vai dalīs ar 43 un reizinās ar 7 un nolasīs no otra gala. Apmēram ko tādu es cerēju, ka kāds atbildēs. Ja vēl sazīmētu blokus tam kodu kalkulatoram, kurš neko ar neko nesinhronizē un kā risina pulksteņa precizitātes problēmu, tad būtu pavisam labi.

Tieši to jau arī saku, paķēri kaut ko no zila gaisa, lai izliktos gudrāks par pārējiem un varētu atkal troļļot, bet izrādījās pretējais - esi nejēga kas nespēj atpazīt pat paša prasītā algoritma nosaukumu. Vēl trakāk - nespēj to pat ar Googles palīdzību salikt kopā, kad nosaukums jau ir pateikts priekšā, lai kaut mazliet noslēptu savu muļķību.

Nu tā nu gan nav. Es saprotu, ka tā iepriekšējā tēma kremt, tāpēc tādi apzīmētāji tiek lietoti.

Es, piemēram, varu tai kodu kalkulatora plāksnei 8 bitu procesoram sarakstīt darbības algoritmu shēmu.

Teiksim, 00000000 ir 0 un 11111111 ir 127, ja sadalīsim 24 stundas ar 128, tad sanāk 5 cikli stundā. Teiksim, ik pa 12 minūtēm mainās tās darbības, kas ar to ievades skaitli jāveic.

(te var būt jebkuri citi sākuma nosacījumi, galvenais ir princips)

Tad vajag kaut kā iedabūt vienā baitā skaitli un komandu. atstāsim 3 bitus komandai 000 nekas, 111 nekas, 010 plus, 110 mīnus, 001 reizināt, 010 dalīt. Skaitlim paliek 5 biti, skaitļi no 00000 līdz 11111 - no nulles līdz 31.

tad nu tas laika faktors ar saviem 128 soļiem secīgi pēc kārtas vai atkal pēc kaut kāda viltīga algoritma, ko man ir slinkums tagad rakstīt, padod komandas mazajam mikrokontorlierim.

001 00011 - reizināt ar 3. 110 11111 - atņemt 31. 010 00010 - dalīt ar 2.

Pārliecināju? Diez vai. Paliec pie savām domām. Neko tālāk pierādīt netaisos.

Pēc tāda apraksta var uztaisīt darbojošos shēmu, kas strādā.

-----------------

Tādas pašas nullītes un vieniniekus var sarakstīt jebkurai funkcijai, ātruma noteicējam, degvielas padevei, impulsa biežuma regulatoram un visam, kam vajag.

Protams, ka kremt. Muļķīgi pavilkos uz tavu provokāciju, domājot, ka beigās vismaz kaut ko sakarīgu pateiksi. Izrādījās, ka ne - tupi piečakarēji. Šeit vismaz uzreiz parādi savu ābeces zināšanu līmeni, saucot par muļķiem cilvēkus, kam gluži vienkārši neienāk prātā ka jādomā tik elementārās kategorijās.

Tas ko uzrakstīji ir apmēram pareizi. Līdz ar to - jā pārliecināji, ka esi ābečnieks. Esi izlaidis būtisku faktoru savā sacerējumā. Pateikšu priekšā - laiks, ko mini, NAV obligāts faktors, bet obligāto esi izlaidis. Ja pateiksi, kāds tas ir, varbūt uzrakstīšu vienkāršāko metodi ka TOTP sinhronizē laiku ierīcēm, kas nekas "nesatiekas".

Pastāstīsi arī šīs unikālas matemātikas "Teiksim, 00000000 ir 0 un 11111111 ir 127" principus? Kāda ir kārta un kas šādu skaitīšanas veidu izmanto?